![](https://danai-giannelli.com/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot-2022-09-01-142006-1024x716.png)
Η αναγνώριση και η αγάπη του κόσμου είναι κάτι που έχει χτιστεί σιγά σιγά, και αυτό είναι μία διαδικασία που δεν σταματάει ποτέ, γιατί όσο εξελίσσεται το brand, τόσο ενδυναμώνεται και η σχέση της με τους ανθρώπους που επιλέγουν τα κοσμήματά DG.
![](https://danai-giannelli.com/wp-content/uploads/2022/09/0888500007-819x1024.jpg)
Η αυθεντικότητα στα σχέδια και η προσωπική σχέση που έχω με κάθε ένα από αυτά, είναι από τις πιο σημαντικές αξίες του brand. Σε κάθε σχέδιο υπάρχει κάτι από μένα, έχει έναν λόγο ύπαρξης και αυτή η ταυτότητα προς μεγάλη μου χαρά, είναι αναγνωρίσιμη από τους ανθρώπους στους οποίους απευθύνομαι.